Innovatsioonikeskus INNOKAS | Juhendajate kontaktid
Haapsalu Innovatsioonikeskuses Innokas tegutsevad õpilasfirmad ja robootika ring.
Innokas, noored, Haapsalu, innovatsioon, innovatsioonikeskus, innovatsiooni, keskus, robootika, robotid, õpilasfirma, ettevõtlus, Läänemaa, õpilasfirmad, Mektory, noorte ettevõtlus, ettevõtlikkus, ahhaa, inseneeria, hitsa, junior achievement
17148
page-template-default,page,page-id-17148,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Juhendajate kontaktid

Juhendajate kontaktid

d

Robootika I ja II tase – Annika, Angela, Erki, Jevgeni, Alexander
Robootika III tase (Lego Mindstorms EV3) ja IV tase (Arduino) – Indrek Inseneeria – Annika, Angela, Erki, Jevgeni, Alexander
Jootmine – Alexander
Micro:biti programmeerimine – Kristofer ja Angela
3D mängude loomine ja arendus – Erki
3D modelleerimine ja 3D printimine – Erki
Miniteaduskool – Annika
Mudellennundus – Andres
Õpilasfirma – Angela

e

Andres Laanejõe – andres@mudeliklubi.ee
Angela Leppik – angela.leppik@gmail.com; 5336 3072
Annika Tammeleht – annika.innokas@gmail.com; 5568 2166
Alexander Sovetov – alexander.innokas@gmail.com
Erki Pahovski – erki.innokas@gmail.com; 5837 5780
Indrek Karo – indrek.karo@gmail.com
Jevgeni Medkov – jmedkov@gmail.com
Kristofer Andres – kristofer.innokas@gmail.com

d