Innovatsioonikeskus INNOKAS | Uudised
Haapsalu Innovatsioonikeskuses Innokas tegutsevad õpilasfirmad ja robootika ring.
Innokas, noored, Haapsalu, innovatsioon, innovatsioonikeskus, innovatsiooni, keskus, robootika, robotid, õpilasfirma, ettevõtlus, Läänemaa, õpilasfirmad, Mektory, noorte ettevõtlus, ettevõtlikkus, ahhaa, inseneeria, hitsa, junior achievement
8
page-template-default,page,page-id-8,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Uudised

Vaata meie tegevusi ka Facebook’is


1. INNOKAS on avatud alates augusti teisest nädalast:
     N kl 13-17
     R kl 13-18
     INNOKA õpilastele esitame arve vastavalt osalemisele augustikuu
     lõpus.
 
2. Juulis on INNOKAS suvepuhkusel v.a. 17 .- 19. juuli suvekooli ajal.
 
3. Avatud on registreerimine 2023/24 õa järgmistesse ainetesse: keemiakatsed, robootika. 
 
4.  Ootame lapsi ja noori SUVEKOOLI. Iga suvekool on eelmisest sisu poolest erinev. Laps on teretulnud osalema kõigis kolmes suvekoolis.
Suvekooli hind sisaldab ka lõunasöögi ja toidupausid.
  
Suvekool 27.-29. juuni
 
Suvekool 17.-19. juuli 
 
Suvekool 7.-9. august
 
 

Pressiteade 29.05.2023
Innoka loovuspäeval õpib isegi hõbedat puhastama
 
30. mail kutsub Innokas lapsi, noori ja täiskasvanuid loovuspäevale ning ärgitab kaasa võtma ka ajaga tumedaks läinud hõbelusikaid ja ehteid, et need lihtsa ja imepärase nipiga särama lüüa.
 
Loovuspäev on innovatsioonikeskuse mais teoks saanud loovkuu lõpusündmus, kus noored esitlevad oma ideid, leiutisi, mänge, robotite programme ja 3D maailmu. Külalised saavad valminud programme ja mänge katsetada. Keemiavaldkonnas õpitavast saab aimu keemiakatseid vaadates ja kaasa tehes ning kosmosevaldkond tutvustab kosmost ning viib lausa virtuaalsesse kosmosejaama.
 
Sündmus on hea võimalus innovatsioonikeskuse ja tehnoloogiakooli sisu mõistmiseks ning õpitu nägemiseks. Sündmusel esitlevad oma töid ja õpitut noored keemikud, kosmoloogid, programmeerijad, robootikud ja 3D modelleerijad. Kohale tulemine on eriti kasulik neile lastele ja lapsevanemaile, kes soovivad, et lapsed saaksid reaalteaduste ja innovatsiooniteadmisi ning sellega tugeva aluse perspektiivsetes tulevikuvaldkondades töötamiseks või lihtsalt koolis ja elus hästi hakkama saamiseks.
 
Sel päeval pälvivad tehnoloogiakooli lõputunnistuse 12 õpilast. Kahest Innoka õpilasest on aga saanud juba tehnoloogiakooli õpetajad: Kristofer Andres on 4. aastat robootika ja micro:biti programmeerimise õpetaja, Ken-Rico Teki on sel õppeaastal õpetanud python programmeerimist.
 
Innoka loovuspäev on 30. mail kell 16-18 Tradilo maja ees Innoka esisel platsil ja ruumides aadressil Tallinna mnt 73/2, Haapsalu.
 
Innoka esisel platsil seavad end võistluskorda noorte ehitatud sumorobotid, et selgitada välja vastupidavaim ja parim sumorobot, ning toimuvad efektsed keemiakatsed.
 
Innoka siseruumides saab tutvust teha kosmoseteadusega, virtuaalselt kosmosejaama põigata, läbi käia noorte loodud virtuaalsed 3Dmaailmad ning tutvust teha sealsete tegelastega. Programmeerijad on valmis teinud mängu, mida saab kohapeal katsetada ja mängida. Noored robootikud on leiutanud roboteid ja uusi tööpõhimõtteid, kuidas robotid töötama peaksid ja loonud selleks uusi programme. Nüüd pannakse need robotid kõigi silme all tööle ja iga kohaletulija saab katsetada, kuidas need töötavad.
 
Kõik uudistajad on väga oodatud!
 
Lisainfo:
Angela Leppik
Tel: 53363072
E-post: angela.leppik@gmail.com
 

 


Pressiteade 24.05.2023

Innokas kutsub noorte loodud virtuaalmaailmu ja roboteid testima, keemiakatsete ja kosmosega tutvust tegema

30. mail kutsub Innokas lapsi, noori kui täiskasvanuid loovuspäevale. Esmakordne sündmus annab tulijaile võimaluse testida noorte loodud virtuaalmaailmu ja roboteid, kaasa teha põnevaid ja efektseid keemiakatseid ning külastada virtuaalset kosmosejaama. Tulija saab käed külge lüüa huvitavatele katsetele ja leiutistele, mida tutvustavad noored keemikud, kosmoloogid, programmeerijad, robootikud ja 3D modelleerijad. Õpilased näitavad, mida huvitavat nad on õppinud, leiutanud ja ehitanud. Innoka loovuspäev on 30. mail kell 16-18 Innoka esisel platsil ja ruumides aadressil Tallinna mnt 73/2, Haapsalu.

Innokas õpetatav aitab arendada mõtlemist ja aju ning annab hea stardipaku tulevastele inseneridele, teadlastele, programmeerijatele jt. Samas annab Innokas hea aluse edaspidiseks eluks, aitab koolis hästi hakkama saada ning sobib seetõttu ka humanitaarkallakuga noortele.

Keemiakatsed ja sumorobotid vallutavad Tradilo esise platsi

Loovuspäeva keemiakatsed nõuavad suurt ruumi. Plaanis on kiirkasvatada elevandi hambapastat. Et plahvatuslikult kasvav materjal akendest-ustest välja valguma ei hakkaks, viiakse Innoka keemialabor loovuspäeval õue.

Innoka esisel platsil seavad end võitluskorda ka noorte ehitatud sumorobotid, et selgitada välja vastupidavaim ja parim sumorobot.

Külasta 3D maailmu ja kosmosejaama

Maikuu oli innovatsioonikeskuse loovuskuu, kus õpilased said ise välja mõelda, leiutada ja arendada oma ideid, mille tulemused loovuspäeval külastajate ette tuuakse

Innoka siseruumides saab tutvust teha kosmoseteadusega, virtuaalselt kosmosejaama põigata, läbi käia noorte loodud virtuaalsed 3Dmaailmad ning tutvust teha sealsete tegelastega. Programmeerijad on valmis teinud mängu, mida saab kohapeal katsetada ja mängida.

Noored robootikud on leiutanud roboteid ja uusi tööpõhimõtteid, kuidas robotid töötama peaksid ja loonud selleks uusi programme. Nüüd pannakse need robotid kõigi silme all tööle ja iga kohaletulija saab katsetada, kuidas need töötavad.

 
Loovuspäev on igas vanuses ja erinevate huvidega laste vanematele hea võimalus näha reaalseid tulemusi, mida noored ja lapsed Innokas saadud teadmiste abil suudavad välja mõelda ja ellu viia. Kohtumiseni loovuspäeval 30. mail kell 16-18 Tallinna mnt 73/2, Haapsalu.
 
Lisainfo:
Angela Leppik
Tel: 53363072

 Teisipäeval, 30. mail kl 16-18 toimub INNOKAS loovuspäev. Ootame kõiki huvilisi loovuspäevale,

kus saab katsetada ja leiutada koos keemikute, kosmoloogide, 3D modelleerijate, programmeerijate ja robootikutega.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
INNOKAS on koolivaheajal avatud tavapäraselt T-R kl 13-17. Mõnusat koolivaheaega!
 

 
INNOKAS kutsub aprillis koolivaheajal lapsi ja noori KEVADKOOLI! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Info ja registreerimine SIIN


 

 INNOKAS on koolivaheajal avatud tavapäraselt T-R kl 13-17. Mõnusat koolivaheaega.

 


 

INNOKAS toimuva kosmosekooli tegemistest kirjutas Kaie Ilves Lääne Elu 27.10.2022 numbris.

Kui sul on huvi lüüa kaasa kosmosekooli õppes, võta julgelt meiega ühendust innokas@innokas.ee
 

 
INNOKAS koolivaheajal 24.-30. oktoobril suletud. Kohtume taas 1. novembril. Soovime mõnusat vaheaega ja aktiivset liikumist värskes õhus.
 

 
Tehnoloogiakool INNOKAS alustab õppetööd 5. septembriga algaval nädalal. Soovime kõigile mõnusat kooliaasta algust 🙂
Huvikooli info: innokas.ee/info
Õppetöö info: innokas.ee/tunniplaan/
OLEME AVATUD:
T-R kell 13-17
 

 
Meil on hea meel teatada, et algavast 2022/23 õppeaastast on Tehnoloogiakooli INNOKAS uueks direktoriks Tiit Aedmäe.
 

 
INNOKAS ootab väikseid ja suuri leiutajaid Valge Daami lastealal 13. ja 14. augustil kl 12-18. Peatse kohtumiseni Aafrika rannas!
Reedel, 12. augustil on INNOKAS suletud.
 

 

Suvel on INNOKAS avatud reedeti kl 13-17. Õppetööga alustame taas 5. septembriga algaval nädalal. Mõnusat koolivaheaega kõigile.

 


 
INNOKAS toimub kõigile meie huvikooli õpilastele fantaasiarobotite võistlusnäitus 18. detsembril algusega kl 11. Robootikakomplektide soetamist toetas meid Haridus- ja noorteamet projektikonkursi “Noorte heaks” kaudu.

 a


 

INNOKAS alustab Kosmosekooli õppega 6. septembril. Tunnid toimuvad esmaspäeviti kolmes grupis http://innokas.ee/tunniplaan/. Tähevaatluste ja tundide läbiviimiseks vajalike vahendite soetamist toetas Eesti Teadusagentuur teaduse populariseerimise projektikonkursi kaudu.

 


 

INNOKAS alustab õppetööd 6. septembril E-R. Soovime kõigile ilusat tarkusepäeva.

 


 

INNOKAS on 21. ja 22. augustil Valge Daami lastealal kl 12-18. Kohtumiseni Aafrika rannas!

 


 

INNOKAS on suvel avatud laupäeviti kl 12-15. Kahe tunni hind on 6 eurot.

 

 

 

 

 

 

 


INNOKAS on täna, 5. juunil kl 12-15 perepäeval promenaadil. Peatse kohtumiseni!


Head õpilased ja lapsevanemad, meil on hea meel teile teatada, et oleme 2021. aasta jaanuaris valmis Tehnoloogiakool INNOKAS õpilastele distantsõppeks laenutama koju ühe õpitava taseme robootikakomplekti. Meile saabusid äsja 7 SPIKE Prime robootikakomplekti, mille soetamist toetas Haridus- ja Teadusministeerium Varaait vol 16 projektikonkursi kaudu.
Mehaanikakomplektide ostu toetas Haapsalu Linnavalitsus.

Haapsalu Linnavalitsus


INNOKAS annab teada, et oleme distantsõppel alates 15. detsembrist kuni järgmise teateni. Iga nädala esmaspäeval lisame Innovtsioonikeskuse INNOKAS facebooki ühe mehaanika ülesande, mida saab soovi korral lahendada. Ülesanded asuvad siin.


INNOKAS kutsub lapsi ja noori koolivaheajal 19.-21.10.2020 sügiskooli. Registreerumine ning sügiskooli info asub siin.


Teadlaste Öö toimub sel aastal Haapsalus Innovatsioonikeskuses INNOKAS 22.-25.09. Toimuvad töötoad erinevatele vanusegruppidele. Kohal on Hiiumaa mudeliklubi, Suukool, Eesti Loodusmuuseum, AHHAA teadusteater, TÜ Teaduskooli Uurimislabor, RMK, Geoloogia Instituut ja INNOKAS
Toetab: Haapsalu Linn

Tehnoloogiakool INNOKAS alustab õppetööd 2. septembril.

NB! Uutel õpilastel palume eelnevalt tulla Innovatsioonikeskusesse INNOKAS, et välja valida sobiv ainetund ja tase või helistada numbril 53363072.

Huvikooli info: innokas.ee/info

OLEME AVATUD:

T-R kell 13-17

L kell 11-14


Teisipäeval, 18. augustil on INNOKAS reserveeritud seoses õpetajate koolitusega.


INNOKAS kutsub lapsi ja noori suvekooli 4.-6.08.2020


Alates 2. juunist on INNOKAS taas avatud T-R kl 13-17 ja L kl 11-14. Ootame lapsi, noori ja peresid leiutama, ehitama roboteid ning virtuaalmaailma avastama. Osalustasu 5 eurot.


Tähelepanu!

Vabariigi valitsus andis täna hommikul teada, et Eesti Vabariigis kehtestati eriolukord seoses koroonaviiruse levikuga. Seetõttu suletakse koolid ja huvikoolid alates esmaspäevast, 16. märtsist.
INNOKAS on alates 16. märtsist suletud kuni järgmise teateni.


Koolivaheaeg INNOKAS

L 21.12.  kl 11:00-14:00  Robootika ja virtuaalreaalsus (5€)

R 27.12.  kl 13:00-17:00  Robootika ja virtuaalreaalsus (5€)

L 28.12.  kl 11:00-14:00  Robootika ja virtuaalreaalsus (5€)

N 02.01.  kl 13:00-17:00  Robootika ja virtuaalreaalsus (5€)

R 03.01.  kl 13:00-17:00  Robootika ja virtuaalreaalsus (5€)

L 04.01.  kl 11:00-14:00  Robootika ja virtuaalreaalsus (5€)

kl 11:00-13:30  Mudellennundus (5€)


INNOKAS reserveeritud

Neljapäeval, 19. detsembril on INNOKAS reserveeritud kl 15-17. Õppetöö toimub kl 13-15. Vabandame!

Mudellennupäev INNOKAS

Mudellennu õppepäev toimub laupäeval, 7. detsembril kell 11.00-13:30. Osalustasu 5 eurot. Kõik huvilised on oodatud.


Riiklik tunnustus – INNOKAS on teaduse populariseerija 2019

Innovatsioonikeskus INNOKAS sai riikliku tunnustuse 20. novembril toimunud Eesti Teadusagentuuri korraldatud teaduskommunikatsiooni konverentsil. Meid tunnustati Teadlaste Öö festivali raames toimuva haridus- ja tehnoloogiamessi korraldamise eest Haapsalus.
Täname kõiki teaduse ja tehnoloogia valdkonna populariseerijaid, kes te olete 5 aasta jooksul andnud suure panuse messide sisukaks muutmise eest. Täname kõiki osalenud koole ja lasteaedu. Täname Haapsalu linnavalitsust, Teaduskeskust AHHAA ja Aardemaa OÜ-d.
http://innokas.ee/teadlaste-oo-festival/

INNOKAS suletud 20. novembril

INNOKAS on kolmapäeval, 20. novembril suletud. Oleme Tallinnas konverentsil. Võimalusel palume tulla kolmapäeval õppel olevatel lastel järgmisel nädalal mõnel teisel päeval INNOKASse.
Teistel päevadel oleme avatud tavapäraselt – E,T, N, R kl 13-17 ja L kl 11-14.
Täname mõistva suhtumise eest!

Teadlaste Öö Festival

23. septembril korraldab INNOKAS 5. korda Teadlaste Öö Festivali raames haridus- ja tehnoloogiamessi Haapsalu Kultuurikeskuses kl 10-17.
Festival on tasuta. Oodatud on lasteaiad ja koolid.
Päevakavas on:
    • AHHAA teadusteatri 3 etendust suures saalis (eelregistreerimine) Kava
    • Haridus- ja tehnoloogia mess Kava
    • Töötoad (eelregistreerimine) Kava
    • Teaduskohviku loengud (eelregistreerimine) Kava
NB! Palun jagage eelinfoks oma kooli informaatika/robootikaõpetajatele või valdkonnast huvitatud õpetajatele, töötajatele MTÜ Robootika infot.
Kl 14-16 toimub Teadlaste Öö Festivali raames “Koolirobootika seminar õpetajatele”, mida viib läbi MTÜ Robootika. Tutvustatakse FLL robootikavõistlust ja Lego Mindstorms EV3 komplektide kasutamist.
Täpse info festivali kohta saadame lasteaedadele ja koolidele septembri esimesel nädalal.

Innokas kutsub õppima

Tehnoloogiakool INNOKAS

vōtab vastu ōpilasi 2019/20 ōa-ks

Robootika ja programmeerimine

Micro:biti programmeerimine

Inseneeria

Jootmine

3D modelleerimine ja 3D printimine

3D mängude loomine ja arendus

Miniteaduskool

Mudellennundus

Ōpilasfirmad

 

Ootame ōppima alates 4. eluaastast

 

Alustame 09.09.2019

 

Info ja registreerimine:

www.innokas.ee

53363072

Angela Leppik


INNOKAS VALGE DAAMI AJA LASTEALAL!

Kohtume 17. ja 18. augustil Krahviaias, seega on homme INNOKAS suletud.
Meie boksis saab leiutada oma fantaasia kohaselt erinevaid ehitisi, mudeleid ja liikuvaid masinaid. Oodatud on nii mudilased kui täiskasvanud. Päevapiletina kehtib lapsele 5€ käepael.


INNOKAS on avatud ka suvel.
Ootame teid E-R kl 13-17 ja L kl 11-14.
Osalustasu 5 eurot.


Teadlaste ÖÖ

Teadlaste ÖÖ toimub 23. septembril Haapsalu Kultuurikeskuses.
kl 10.00-17.00
Korraldab Innovatsioonikeskus INNOKAS

Innokas Promenaadil

INNOKAS ootab teid juba homme, 1. juunil kell 12-15 perepäevale, mis toimub Promenaadil. Tegevused on tasuta. Kohtumiseni.


Mudellennupäev INNOKAS

6. aprillil toimub INNOKAS järgmine mudellennupäev.
Kell 11-12:30 lennukite ehitamine.
Kell 12:30-14 rakettide ehitamine.

Osavõtutasu lapsele 5 eurot.

Mudellennupäev INNOKAS

Mudellennupäev laupäeval, 16. märtsil kl 11-14. Ehitame suuri võistlusrakette ja lihtsamaid lennukeid. Oodatud on kõik huvilised. Osalustasu lapsele on 5 eurot.

Kohtumiseni INNOKAS.


Ootame teid INNOKASse koolivaheajal.

Oleme avatud:
K 27.02 kl 13-17 robootika ja virtuaalreaalsus
N 28.02 kl 13-17 robootika ja virtuaalreaalsus
R 01.03 kl 13-17 robootika ja virtuaalreaalsus
L 02.03 kl 11-14 robootika ja virtuaalreaalsus
Osalustasu 5 eurot kord

Mudellennupäev INNOKAS

Mudellennupäev toimub 16. veebruaril kl 11-14. Ehitame suuri rakette ja lihtsamaid lennukeid. Oodatud on kõik huvilised. Osalustasu  lapsele on 5 eurot.  Kohtumiseni INNOKAS.


Mudellennupäev INNOKAS

Järgmine mudellennupäev INNOKAS toimub 12. jaanuaril kl 11-14. Kõik huvilised ja pered on teretulnud. Osalustasu lapsele on 5€.

INNOKAS kutsub koolivaheajal lapsi, noori ja  peresid ehitama roboteid ja virtuaalmaailmas saama meistriks erinevatel elualadel, näiteks koka, autoremondiluksepana või sõitma hoopis rallit maailma eri paigus.

Oleme avatud:
N 27.12.2018 – kl 13-17 robootika ja virtuaalreaalsus (5€)
R 28.12.2018 – kl 13-17 robootika ja virtuaalreaalsus (5€)
L 29.12.2018 – kl 11-14 robootika ja virtuaalreaalsus (5€)

N 03.01.2019 – kl 13-17 robootika ja virtuaalreaalsus (5€)
R 04.01.2019 – kl 13-17 robootika ja virtuaalreaalsus (5€)
L 05.01.2019 – kl 11-14 robootika ja virtuaalreaalsus (5€)


Teine mudellennupäev INNOKAS

Teine mudellennupäev INNOKAS toimub juba sel laupäeval, 15. detsembril kl 11-14. Kõik huvilised on oodatud. Lisaks lennukitele ehitame seekord ka rakette.
Lühike videomeenutus esimesest õppepäevast. VideoVideo link https://youtu.be/DR38NGYL0Jw

Mudellennupäev INNOKAS

INNOKAS alustab mudellennuõppega. Stardime juba sel laupäeval, 24. novembril vägeva mudellennupäevaga, kl 11-14.
Õpe sobib ka lasteaialastele, esialgu koos lapsevanemaga. Eelteadmisi ja oskusi ei pea olema.
Kõik huvilised on teretulnud, nii lapsed kui täiskasvanud.

Virtuaalreaalsuse keskuse avamine INNOKAS

Innovatasioonikeskus INNOKAS avab Läänemaal ainulaadse virtuaalse reaalsuse keskuse 19. oktoobril kell 16.00.
Seiklemisvõimalusi pakutakse mitmele inimesele korraga, see on Läänemaal unikaalne meelelahutusvõimalus noortele ja nooremeelsetele, uuenduslikele ja põnevust otsivatele inimestele. Põnevate emotsioonide kogemiseks ei pea enda elu kaalule panema vaid seda saab teha turvaliselt INNOKA ruumides!

Virtuaalse reaalsuse keskus on loodud Jaanus Karilaidi toetusel 2018. aasta riigieelarvest eraldatud raha eest.

Kutsume kõiki virtuaalreaalsuse keskuse avamisele reedel, 19. oktoobril kell 16.00.

Innovatsioonikeskus INNOKAS asub endiselt aadressil Tallinna maantee 73/2, Uuemõisa.


Avatud uste päev Innokas

Tule avatud uste päevale kolmapäeval, 29. augustil kell 13.00

Tegevused kestavad kuni 18.00.

Päeva jooksul saad avastada erinevaid Innokas toimuma hakkavaid kursuseid.

Juhendajate käe all saad osaleda praktilistes töötubades, mille hulgast leiad kindlasti enda lemmiku!

Kõik väikesed ja suured teadushuvilised on oodatud.

Sügisest algavate kursuste ja hindadega saate tutvuda klõpsates Robootika lehele

StarT konkurss

 i
i
i
i
i
i
i
i
i
i
i
i
i
i
Konkursil osalemise tähtaeg läheneb.
Registreerumisankeedi saatmise viimane päev on 18. veebruar.
Projekti tulemuse (toote), projektipäeviku, video esitamise viimane päev on 28. veebruar.
i
i

Koolitused õppeaastal 2018/2019

E-R kl 13-17 robootika ja inseneeria

Meie teised koolitused:

T 15.30    miniteaduskool

K 16         3D modelleerimine ja 3D printimine

K 17         veebilehtede loomine ja disain

N 16.30   3D mängude loomine ja arendus

R 15         3D mängude loomine ja arendus
R 17         elektroonikaseadmete jootmise koolitus

11.10.2017

Väike ülevaade Innoka tegemistest septembris!

27.09.2017

Innokal on rõõm kutsuda kõiki Energiamessile, mis toimub juba 30. septembril Tallinnas Järve Keskuses. Lastealal on oma boksiga väljas ka Innokas! Ootame huvilisi kell 10.00 – 16.00. Kindlasti tasub tulla, sest üritus on väga huvitav ning kõigile TASUTA! Rohkem infot Energiamessi kodulehelt

14.09.2017

Reedel, 15. septembril, avab Innokas tehnoloogiakeskuse! Olete oodatud avamisele kell 16.00 – 19.00, meie uuel aadressil Tallinna mnt 73. Asume Tradilo maja II korrusel. Sissekäik on maja Haapsalu poolselt küljelt.

13.09.2017

Sügis ongi juba käes ja nüüdsest on Innokas jälle kõigi rõõmuks avatud! Seekord aga hoopis teises asukohas – Tallinna mnt 73, et ka Uuemõisa noortel oleks mugav meid külastada! Robootikaring on samuti uuenduse läbi teinud ja tegutseb igal tööpäeval 13.00 – 17.00.

13.07.2017

Kahetsusega teatame, et meist sõltumatutel põhjustel on Innokas sel suvel suletud. Küll aga kohtume sügisel uues ja paremas aukohas! Seniks aga kauniks suve kõigile!

01.06.2017

Lastekaitsepäeva puhul toimuvad laupäeval, 3. juunil promenaadil lastele ja peredele suunatud tegevused. Lisaks muule on võimalik osaleda ka Innoka töötoas ja ehitada või leiutada taastuvenergia komplektidest.

01.05.2017

Alates maist toimub seni laupäeviti olnud perepäev kõigil robootikaringi aegadel ehk T-R 14.00 – 17.00. Sissepääs endiselt peredele 10€ ja üksinda tulles 5€.

14.04.2017

Seoses lihavõttepühadega on Innokas laupäeval suletud. Ootame kõiki peresid külla järgmisel laupäeval, 22. aprillil.

29.03.2017

29. märtsil külastas Innokat president Kersti Kaljulaid
Oma Läänemaa visiidi raames külastas Innokat president Kersti Kaljulaid. Ligi tunniajase külastuse käigus tutvustasid noored presidendile oma tehtud roboteid, leiutisi ja arvutimänge. Üht-teist proovis president Kaljulaid ka isiklikult. Rõõmu ja elevust jagus igatahes terveks päevaks!

01.02.2017

4. veebruaril toimub Innokas taas laupäevane PEREPÄEV
Innovatsioonikeskus Innokas avab nüüdsest uksed iga kuu esimesel ja kolmandal laupäeval, kui ootame külla nii noori robootikahuvilisi kui nende vanemaid. Teretulnud on loomulikult ka vanaemad-vanaisad, onud ja tädid.
Sel laupäeval saab taastuvenergia sõidukeid ja roboteid ehitada ning programmeerida vahemikus kell 11.00 – 15.00. Perepäeval maksab sissepääs Innokasse 4 eurot ühele inimesele või 10 eurot perele (olenemata pereliikmete arvust).

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

23.12.2016

Koolivaheajal on robootikakeskus avatud:
23. detsember
29. detsember
5. jaanuar.

23.11.2016

SA Innovatsioonikeskus Innokas on Teaduse populariseerija 2016

23. novembril 2016 jagas Haridus- ja Teadusministeerium taaskord preemiaid parimatest parimatele teadushuvi edendajatele. Innokat tunnustati auväärse tiitliga kategoorias „Parim uus algatus teaduse ja tehnoloogia populariseerimisel“.

Riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija märki on õigus kasutada kõigil, kes on pälvinud Eesti teaduse populariseerimise auhinnakonkursil tunnustuse alates selle auhinna loomisest 2006. aastal. Riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija märk on kvaliteedi ja usalduse märk selle valdkonna tegijaile. Märk loodi selleks, et head teadusteavitajad ning nende hea töö senisest enam silma paistaks.

Teadusagentuuri teaduse populariseerimise osakonna juhataja Terje Tuisu sõnul on tegevused teaduse populariseerimise valdkonnas väga kõrgel tasemel ja praktiliselt kõik sel aastal auhinnale kandideerinud tegevustest on laia kõlapinnaga ja väga tulemuslikud.

Teaduse populariseerimise auhinda annavad ühiselt välja Eesti Teadusagentuur ja Eesti Teaduste Akadeemia, rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

Innovatsioonikeskuse eestvedaja Angela Leppik ütleb, et nii kõrge riiklik tunnustus on ühine saavutus, mille eest tuleb tänada kõiki teadushuvilisi noori, nende vanemaid ja Innoka koostööpartnereid. “Teaduse populariseerja 2016 tiitel on märk usaldusest meie tiimi ja tegemiste vastu,” selgitab Leppik. “See on positiivne sõnum nii meie töötajatele, vabatahtlikele kui koostööpartneritele, et teeme õiget ja vajalikku asja ning meie peale võib kindel olla.”