Innovatsioonikeskus INNOKAS | Uudised
Haapsalu Innovatsioonikeskuses Innokas tegutsevad õpilasfirmad ja robootika ring.
Innokas, noored, Haapsalu, innovatsioon, innovatsioonikeskus, innovatsiooni, keskus, robootika, robotid, õpilasfirma, ettevõtlus, Läänemaa, õpilasfirmad, Mektory, noorte ettevõtlus, ettevõtlikkus, ahhaa, inseneeria, hitsa, junior achievement
8
page-template-default,page,page-id-8,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Uudised

Vaata meie tegevusi ka Facebook’is

 


Virtuaalreaalsuse keskuse avamine INNOKAS

Innovatasioonikeskus INNOKAS avab Läänemaal ainulaadse virtuaalse reaalsuse keskuse 19. oktoobril kell 16.00.
Seiklemisvõimalusi pakutakse mitmele inimesele korraga, see on Läänemaal unikaalne meelelahutusvõimalus noortele ja nooremeelsetele, uuenduslikele ja põnevust otsivatele inimestele. Põnevate emotsioonide kogemiseks ei pea enda elu kaalule panema vaid seda saab teha turvaliselt INNOKA ruumides!

Virtuaalse reaalsuse keskus on loodud Jaanus Karilaidi toetusel 2018. aasta riigieelarvest eraldatud raha eest.

Kutsume kõiki virtuaalreaalsuse keskuse avamisele reedel, 19. oktoobril kell 16.00.

Innovatsioonikeskus INNOKAS asub endiselt aadressil Tallinna maantee 73/2, Uuemõisa.

 

 

 


 

Avatud uste päev Innokas

 

Tule avatud uste päevale kolmapäeval, 29. augustil kell 13.00

Tegevused kestavad kuni 18.00.

Päeva jooksul saad avastada erinevaid Innokas toimuma hakkavaid kursuseid.

Juhendajate käe all saad osaleda praktilistes töötubades, mille hulgast leiad kindlasti enda lemmiku!

Kõik väikesed ja suured teadushuvilised on oodatud.

Sügisest algavate kursuste ja hindadega saate tutvuda klõpsates Robootika lehele

 

 

StarT konkurss

 i
i
i
i
i
i
i
i
i
i
i
i
i
i
Konkursil osalemise tähtaeg läheneb.
Registreerumisankeedi saatmise viimane päev on 18. veebruar.
Projekti tulemuse (toote), projektipäeviku, video esitamise viimane päev on 28. veebruar.
i
i

 

Koolitused õppeaastal 2018/2019

 

E-R kl 13-17 robootika ja inseneeria

Meie teised koolitused:

T 15.30    miniteaduskool

K 16         3D modelleerimine ja 3D printimine

K 17         veebilehtede loomine ja disain

N 16.30   3D mängude loomine ja arendus

R 15         3D mängude loomine ja arendus
R 17         elektroonikaseadmete jootmise koolitus

 

11.10.2017

 

Väike ülevaade Innoka tegemistest septembris!

 

27.09.2017

 

Innokal on rõõm kutsuda kõiki Energiamessile, mis toimub juba 30. septembril Tallinnas Järve Keskuses. Lastealal on oma boksiga väljas ka Innokas! Ootame huvilisi kell 10.00 – 16.00. Kindlasti tasub tulla, sest üritus on väga huvitav ning kõigile TASUTA! Rohkem infot Energiamessi kodulehelt

 

14.09.2017

 

Reedel, 15. septembril, avab Innokas tehnoloogiakeskuse! Olete oodatud avamisele kell 16.00 – 19.00, meie uuel aadressil Tallinna mnt 73. Asume Tradilo maja II korrusel. Sissekäik on maja Haapsalu poolselt küljelt.

13.09.2017

 

Sügis ongi juba käes ja nüüdsest on Innokas jälle kõigi rõõmuks avatud! Seekord aga hoopis teises asukohas – Tallinna mnt 73, et ka Uuemõisa noortel oleks mugav meid külastada! Robootikaring on samuti uuenduse läbi teinud ja tegutseb igal tööpäeval 13.00 – 17.00.

 

13.07.2017

 

Kahetsusega teatame, et meist sõltumatutel põhjustel on Innokas sel suvel suletud. Küll aga kohtume sügisel uues ja paremas aukohas! Seniks aga kauniks suve kõigile!

01.06.2017

 

Lastekaitsepäeva puhul toimuvad laupäeval, 3. juunil promenaadil lastele ja peredele suunatud tegevused. Lisaks muule on võimalik osaleda ka Innoka töötoas ja ehitada või leiutada taastuvenergia komplektidest.

 

 

 

01.05.2017

 

Alates maist toimub seni laupäeviti olnud perepäev kõigil robootikaringi aegadel ehk T-R 14.00 – 17.00. Sissepääs endiselt peredele 10€ ja üksinda tulles 5€.

14.04.2017

 

Seoses lihavõttepühadega on Innokas laupäeval suletud. Ootame kõiki peresid külla järgmisel laupäeval, 22. aprillil.

29.03.2017

 

29. märtsil külastas Innokat president Kersti Kaljulaid

 

Oma Läänemaa visiidi raames külastas Innokat president Kersti Kaljulaid. Ligi tunniajase külastuse käigus tutvustasid noored presidendile oma tehtud roboteid, leiutisi ja arvutimänge. Üht-teist proovis president Kaljulaid ka isiklikult. Rõõmu ja elevust jagus igatahes terveks päevaks!

01.02.2017

 

4. veebruaril toimub Innokas taas laupäevane PEREPÄEV

 

Innovatsioonikeskus Innokas avab nüüdsest uksed iga kuu esimesel ja kolmandal laupäeval, kui ootame külla nii noori robootikahuvilisi kui nende vanemaid. Teretulnud on loomulikult ka vanaemad-vanaisad, onud ja tädid.

 

Sel laupäeval saab taastuvenergia sõidukeid ja roboteid ehitada ning programmeerida vahemikus kell 11.00 – 15.00. Perepäeval maksab sissepääs Innokasse 4 eurot ühele inimesele või 10 eurot perele (olenemata pereliikmete arvust).

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

23.12.2016

 

Koolivaheajal on robootikakeskus avatud:
23. detsember
29. detsember
5. jaanuar.

23.11.2016

 

SA Innovatsioonikeskus Innokas on Teaduse populariseerija 2016

23. novembril 2016 jagas Haridus- ja Teadusministeerium taaskord preemiaid parimatest parimatele teadushuvi edendajatele. Innokat tunnustati auväärse tiitliga kategoorias „Parim uus algatus teaduse ja tehnoloogia populariseerimisel“.

Riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija märki on õigus kasutada kõigil, kes on pälvinud Eesti teaduse populariseerimise auhinnakonkursil tunnustuse alates selle auhinna loomisest 2006. aastal. Riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija märk on kvaliteedi ja usalduse märk selle valdkonna tegijaile. Märk loodi selleks, et head teadusteavitajad ning nende hea töö senisest enam silma paistaks.

Teadusagentuuri teaduse populariseerimise osakonna juhataja Terje Tuisu sõnul on tegevused teaduse populariseerimise valdkonnas väga kõrgel tasemel ja praktiliselt kõik sel aastal auhinnale kandideerinud tegevustest on laia kõlapinnaga ja väga tulemuslikud.

Teaduse populariseerimise auhinda annavad ühiselt välja Eesti Teadusagentuur ja Eesti Teaduste Akadeemia, rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

Innovatsioonikeskuse eestvedaja Angela Leppik ütleb, et nii kõrge riiklik tunnustus on ühine saavutus, mille eest tuleb tänada kõiki teadushuvilisi noori, nende vanemaid ja Innoka koostööpartnereid. “Teaduse populariseerja 2016 tiitel on märk usaldusest meie tiimi ja tegemiste vastu,” selgitab Leppik. “See on positiivne sõnum nii meie töötajatele, vabatahtlikele kui koostööpartneritele, et teeme õiget ja vajalikku asja ning meie peale võib kindel olla.”